• Bardzo proszę zadbać o bezpieczeństwo dzieci podczas drogi do przedszkola.

Wokół szkoły rozpoczęły się pierwsze wykopy związane z termomodernizacją. Od strony pawilonu D (małej sali gimnastycznej), a potem przy przylegającej ścianie w pawilonie E będą prowadzone wykopy. Doły zabezpieczone i oznakowane będą metalowymi bramkami. Do szkoły będzie dostarczony styropian, który zostanie złożony przy szatni sali gimnastycznej pomiędzy pawilonami D i C. Na tę chwilę wyłączony pozostaje parking przy sali gimnastycznej. Żadne wejście do szkoły nie jest na razie wyłączone.

• REKRUTACJA 2022/2023

• MIEJSKIE PRZEDSZKOLE NR 2 W BOCHNI

(z oddziałami integracyjnymi)

REKRUTACJA 2022/2023

W związku z rozpoczęciem 1 marca 2022 r. postępowania rekrutacyjnego na rok szkolny 2022/2023 na wolne miejsca w Przedszkolu informujemy, że wniosek  o przyjęcie dziecka do Miejskiego Przedszkola Nr 2 w Bochni, w lokalizacji tymczasowej w budynku SP nr 7 ul. Gen. T. Jakubowskiego 12, na rok szkolny 2022/2023 należy pobrać w sekretariacie Przedszkola lub ze strony internetowej Przedszkola: www.przedszkole2bochnia.edupage.org

(folder - O Przedszkolu/zakładka - Rekrutacja 2022/2023)

Dokumenty rekrutacyjne wraz z załącznikami, wypełnione czytelnie i podpisane przez oboje Rodziców należy umieścić we WRZUTNI MIEJSKIEGO PRZEDSZKOLA NR 2 znajdującej się w budynku Szkoły Podstawowej nr 7, ul. Gen. T. Jakubowskiego 12.

Pawilon C – wejście od strony placu zabaw

Pawilon E – wejście od strony parkingu

Termin składania dokumentów:

1 marca – 18 marca 2022 roku do godz. 1500

Wszystkie informacje dotyczące rekrutacji oraz kwalifikacji do Przedszkola będą zamieszczane na stronie internetowej Przedszkola po adresem: www.przedszkole2bochnia.edupage.org

TELEFONY KONTAKTOWE: 696 454 963 lub 513 108 734

• Wszystkie Kolory Świata- projekt edukacyjny UNICEF

• Nasze przedszkole bierze udział w ogólnopolskiej akcji Wszystkie Kolory Świata, która ma na celu wsparcie programów szczepień ratujących życie dzieci w najuboższych krajach.

W ramach akcji prosimy chętne dzieci wraz z rodzicami o własnoręczne zaprojektowanie i uszycie szmacianej laleczki (za pomocą udostępnionego szablonu). Każda laleczka będzie miała nadane imię oraz przypisany kraj, z którego pochodzi.

Wykonane laleczki zostaną wyeksponowane do wglądu dla rodziców podczas zebrań grupowych, a dla dziadków, opiekunów i społeczność lokalnej w albumie fotograficznym na stronie internetowej przedszkola oraz na stronie fb.

Podczas zebrań grupowych będzie można przekazać darowiznę w kwocie min. 10zł. na ten szczytny cel ratujący życie dzieci.

Po zakończeniu projektu, te dzieci, które wykonały laleczkę będą mogły zabrać ją do domu i zaopiekować się nią.

W przedszkolu zostanie zorganizowany wewnętrzny konkurs, w ramach, którego zostanie wyłoniona jedna laleczka, która przejdzie do dalszego etapu konkursu na najbardziej oryginalną laleczką. Nagrodą w konkursie jest koncert Majki Jeżowskiej w zwycięskiej placówce.

Wykonane laleczki prosimy składać u wychowawczyń grup do 28.02.2022r.