• Podziękowanie

• Dziękujemy serdecznie przedstawicielom Stowarzyszenia Pomocy Chorym Dzieciom LIVER z Krakowa za przybliżenie tematyki dotyczącej chorych dzieci z przeszczepami wątroby oraz idei zbiórki nakrętek. Szczególne podziękowanie kierujemy dla mamy naszego przedszkolaka, z inicjatywy której odbyło się to spotkanie.

• Uwaga

• Informujemy, że o identyfikatory umożliwiające wjazd na parking przez szkołą mogą starać się tylko Rodzice dzieci posiadających orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego.

• Od 6 września działa całodobowa, bezpłatna, ogólnopolska infolinia dla dzieci i młodzieży oraz ich opiekunów. Pod numerem telefonu 800 800 605 dzieci i młodzież, ale także rodzice, nauczyciele i pedagodzy będą mogli uzyskać profesjonalną pomoc doświadczonych psychologów, pedagogów i prawników.

Aby skorzystać z pomocy wystarczy zadzwonić na infolinię, gdzie profesjonalni konsultanci odpowiedzą na wszystkie pytania, doradzą, co można zrobić w danej sytuacji. Rozmówcy nie muszą się przedstawiać, mają zapewnioną dyskrecję i anonimowość.

Zachęcamy także do skorzystania z kontaktu mailowego pomagamy@1815.pl