• INFORMACJA O PRACY MIEJSKIEGO PRZEDSZKOLA NR 2 W BOCHNI W OKRESIE WAKACJI

• Szanowni Rodzice.

W związku z organizacją pracy Przedszkola w okresie wakacyjnym, informuję, że Miejskie Przedszkole Nr 2 w Bochni będzie funkcjonowało od 1 lipca 2022 r. do 31 lipca 2022 r. w godz. od 6:30 do 16:30, zgodnie z wewnętrznymi procedurami bezpieczeństwa, opracowanymi na podstawie wytycznych GIS, MZ i MEiN w sprawie zachowania bezpieczeństwa zdrowotnego.

W miesiącu sierpniu 2022 r. Miejskie Przedszkole Nr 2 ma przerwę w funkcjonowaniu.

Wszystkie dzieci zapisane na dyżur w lipcu, które  obecnie uczęszczają do Miejskiego Przedszkola Nr 2 oraz Miejskiego Przedszkola Nr 1, proszę przyprowadzać na Pawilon E, wejściem od strony placu zabaw.

Wyznaczeni pracownicy Przedszkola wskażą Państwu przydział do grup, określą piętro i salę, w których będą przebywać dzieci przez cały okres dyżuru.

Uprzejmie prosimy Rodziców o wyrozumiałość i zachowanie spokoju oraz przestrzeganie zasad bezpieczeństwa ponieważ zarówno w obrębie SP nr 7 jak i MP 2 trwać będą w dalszym ciągu prace remontowe.

Wszelkie napotkane trudności proszę zgłaszać wychowawcom grup lub Dyrektorowi Przedszkola.

Sekretariat Przedszkola czynny od poniedziałku do piątku od 7:30 do 15:30 p. E 3 Pawilon E.

• Informacja dla obywateli Ukrainy

• Informujemy, że w czasie wakacji jest  możliwość korzystania z darmowych, korepetycji on-line między innymi języka polskiego  i innych przedmiotów dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych z Ukrainy. Osoby potrzebujące wsparcia w nauce nie zapłacą ani złotówki. Wystarczy, że się zarejestrują i zarezerwują bezpłatną lekcję w dogodnym terminie.

Wszystkie szczegóły akcji dostępne są na stronie:

Звертаємо Вашу увагу, що під час канікул можна скористатися безкоштовними
            онлайн-репетиторами, у тому числі з польської та інших предметів для дітей,
            підлітків та дорослих з України. Люди, які потребують підтримки в навчанні,
            не заплатять жодного злотого. Все, що їм потрібно – це зареєструватися та замовити
            безкоштовне заняття у зручний час.

Усі деталі акції доступні на сайті:

• „Góra Grosza”

Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom i rodzicom za udział w akcji Towarzystwa Nasz Dom "Góra Grosza", organizowanej w naszym przedszkolu w maju 2022r.

Razem udało nam się zebrać 176,92 gr na potrzeby dzieci, które wychowują się poza swoją rodziną.

• Podziękowanie- Zbiórka zużytych baterii

• Dziękujemy Rodzicom i Dzieciom za aktywny udział w konkursie ekologicznym zbiórki zużytych baterii "Edukujemy- Pomagamy" zorganizowanym przy współpracy Reba S.A. w roku szkolnym 2021/2022.