• Podziękowanie!

• Dziękujemy serdecznie wszystkim Rodzinom, które tak pięknie zaangażowały się w realizację i wykonanie Szopki Betlejemskiej w naszym przedszkolu.

Niewątpliwie wykonanie elementów do Szopki stało się dla Państwa wspaniałą zabawą i pożytecznie spędzonym czasem ze swoimi dziećmi.

Dziękujemy wszystkim i zapraszamy do udziału w innych ciekawych inicjatywach.

Postaci z szopki można odebrać w dniach 23.01-27.01.

Każde dziecko zabiera z szopki swoją postać podpisaną jego imieniem i nazwiskiem.

• AKCJA AMOS!

• Drodzy Rodzice i dzieci!!!

Nasze Przedszkole od lat bierze udział w akcji ekologicznej Klej Amos – najlepszy klej. Również w tym roku szkolnym zapraszamy do udziału w tej ekologicznej akcji wszystkie przedszkolaki.

Każda placówka, która zbierze 120 pustych tubek po kleju Amos otrzyma 30 nowych klejów w sztyfcie AMOS.

Szczegóły na temat akcji znajdziecie pod adresem: www.najlepszyklej.pl