• PRZDSZKOLNY KONKURS "ULUBIONY SPORT"

• PRZEDSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY ROZSTRZYGNIĘTY!

Z okazji Dnia Sportu został ogłoszony Przedszkolny Konkurs Plastyczny pod hasłem „Ulubiony sport” dla wszystkich chętnych dzieci z naszego Przedszkola.

Na konkurs wpłynęło 27 prac plastycznych prezentujących różne dyscypliny sportowe.

Wszystkie dzieci biorące udział w konkursie zostały docenione i nagrodzone.

Komisja Konkursowa przyznała 3 nagrody i 3 wyróżnienia oraz 1 Nagrodę Specjalną.

Laureaci nagród:

I miejsce - Kacper Irzykowski gr. V

II miejsce - Wojciech Leśniak gr. II

III miejsce - Natalia Golemiec gr. I

Laureaci wyróżnień:

I wyróżnienie - Kornelia Gałek gr. IV

II  wyróżnienie - Kalina Przybyłowicz gr. III

III wyróżnienie - Zoja Hudyba gr. II

Nagroda Specjalna - Tymon Romański gr. I

GRATULUJEMY ZDOLNOŚCI, ZAANGAŻOWANIA I CIEKAWYCH POMYSŁÓW.

Galeria prac konkursowych znajduje się w holu korytarza na I piętrze pawilonu C.

W terminie od 29 maja 2023 r. do 31 maja 2023 r. prace można odebrać.

Prace nie odebrane we wskazanym terminie przechodzą na własność Przedszkola.

• DYŻUR WAKACYJNY 2023

• Szanowni Rodzice.
            W związku z organizacją pracy Przedszkola w okresie wakacyjnym, informuję, że Miejskie Przedszkole Nr 2 w Bochni pełni dyżur wakacyjny w okresie od 1 sierpnia 2023 r. do  30 sierpnia 2023 r. w godz. od 6:30 do 16:30.

TERMIN PRZYJMOWANIA ZGŁOSZEŃ:

od 11 maja 2023 r. do 26 maja 2023 r.do godz. 15.00.

Starannie wypełnioną KARTĘ_ZGLOSZENIA_DZIECKA. ze wskazaniem konkretnych terminów, w których konieczne będzie zapewnienie opieki przedszkolnej Państwa dziecku/dzieciom należy umieścić we WRZUTNI Miejskiego Przedszkola Nr 2 /przy wejściu Pawilon C/ lub złożyć w sekretariacie Przedszkola – Pawilon C p. 25   w godz. 7:00-15:00.

W miesiącu lipcu 2023 r. Miejskie Przedszkole Nr 2 ma przerwę w funkcjonowaniu, natomiast Rodzice mogą zgłosić swoje dzieci na dyżur do Miejskiego Przedszkola Nr 1  w Bochni, na tych samych zasadach.

Z dyżuru wakacyjnego mogą korzystać jedynie dzieci, których oboje rodzice pracują (lub rodzic samotnie wychowujący dziecko pracuje) i nie korzystają w tym czasie z urlopu wypoczynkowego, macierzyńskiego lub wychowawczego.

Ze względu na organizację pracy przedszkola ilość miejsc w okresie wakacji jest ograniczona. Decyzję o ilości miejsc w przedszkolu w czasie dyżuru wakacyjnego oraz o przyjęciu dziecka do danej placówki, podejmuje dyrektor uwzględniając realne możliwości  organizacyjne przedszkola.

Zwracamy Państwa uwagę, iż zgodnie z art. 31 Konwencji o Prawach dziecka, rodzice powinni uwzględnić prawo dziecka do wypoczynku i czasu wolnego.

Prosimy rodziców o przemyślane, rozważne i terminowe dokonywanie zapisu dziecka/dzieci na dyżur wakacyjny zarówno w Miejskim Przedszkolu nr 2 jak i w Miejskim Przedszkolu nr 1.