• Szanowni Państwo,
            przekazujemy pismo Rzecznika Praw Dziecka informujące o całodobowym Dziecięcym Telefonie Zaufania  800 121212 oraz możliwości uzyskania wsparcia poprzez  bezpieczny specjalny czat internetowy czat.brpd.gov.pl, gdzie dzieci i młodzież mogą porozmawiać o swoich problemach, doświadczanych trudnościach, a także wspólnie ze specjalistami zastanowić się nad rozwiązaniami i sposobami radzenia sobie z kryzysem.

Pismo_Rzecznika_Praw_Dziecka.pdf

• INFORMACJA O PRACY MIEJSKIEGO PRZEDSZKOLA NR 2 W BOCHNI W OKRESIE WAKACJI

• Szanowni Rodzice.

W związku z organizacją pracy Przedszkola w okresie wakacyjnym, informuję, że Miejskie Przedszkole Nr 2 w Bochni będzie funkcjonowało od 1 lipca 2022 r. do 31 lipca 2022 r.  w godz. od 6:30 do 16:30, zgodnie z wewnętrznymi procedurami bezpieczeństwa, opracowanymi na podstawie wytycznych GIS, MZ i MEiN w sprawie zachowania bezpieczeństwa zdrowotnego.

Na dyżur w lipcu 2022 r. będzie można zgłosić dzieci wyłącznie obojga rodziców pracujących uczęszczających obecnie do Miejskiego Przedszkola Nr 2 oraz Miejskiego Przedszkola Nr 1.

W miesiącu sierpniu 2022 r. Miejskie Przedszkole Nr 2 ma przerwę w funkcjonowaniu, natomiast Rodzice mogą zgłosić swoje dzieci na dyżur do Miejskiego Przedszkola Nr 1  w Bochni, na tych samych zasadach.

Prosimy rodziców o przemyślane i rozważne dokonywanie zapisu dziecka/dzieci na dyżur wakacyjny zarówno w MP 2 jak i w MP 1.

Z  uwagi na powyższe, proszę o wypełnienie „Karty zgłoszenia dziecka na dyżur wakacyjny” oraz „Oświadczenia Rodziców” ze wskazaniem konkretnych terminów, w których konieczne będzie zapewnienie opieki przedszkolnej Państwa dziecku/dzieciom.

Starannie wypełnione dokumenty należy umieścić we WRZUTNI Miejskiego Przedszkola Nr 2 /Wejście główne - Pawilon E lub wejście boczne - Pawilon C/ w budynku Szkoły Podstawowej nr 7, ul. Gen. T. Jakubowskiego 12 lub złożyć w sekretariacie Przedszkola – Pawilon E p. E 3 w godz. 7:00-15:00.

TERMIN PRZYJMOWANIA ZGŁOSZEŃ:

od 19 kwietnia 2022 r. do 18 maja 2022 r.do godz. 15.00.

Do pobrania:

2022_KARTA_ZGLOSZENIA_DZIECKA.docx